آخرین بقیت الله

......الَّلهُمَ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج......

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

شنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۵ ب.ظ M.Hussein
⭕️ایران،شیعه خانه ی امام زمان(عج)

⭕️ایران،شیعه خانه ی امام زمان(عج)

🔸 پس از فشارهایی که در جنگ جهانی اول اوضاع کشورمان را بسیار متشنج کرده بود و دشمنان برای تصاحب ایران هجوم آورده بودند، مرحوم میرزای نائینی (از علمای بزرگ شیعه) شکایات زیادی به امام زمان کردند. آقای نائینی می گوید:

🔹 خیلی نالیدم و به امام زمان شکایت کردم، یک روز برایم مکاشفه ای شد و حضرت را دیدم که ایستاده اند و به من با انگشت اشاره کردند که دیوار بسیار بلندی که کج شده بود را ببینم. بعد دیدم انگشت حضرت به طرف دیوار است و فرمودند:

🔅 این دیوار، ایران است، کج میشود اما با انگشتمان نگهش داشته ایم نمی گذاریم خراب شود. اینجا «شیعه خانه ی ماست»، کج می شود اما نمی گذاریم خراب شود.

📚 کتاب مجالس حضرت مهدی؛ ص۲۶۱

۳۱ تیر ۹۶ ، ۲۱:۱۵ ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
M.Hussein
شنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۶، ۰۹:۰۳ ب.ظ M.Hussein
⭕️ فقط گناهکاران بخوانند!

⭕️ فقط گناهکاران بخوانند!

🔅 سید بن طاووس می فرماید: سحرگاهی در سرداب مقدس سامرا بودم، ناگاه صدای مولایم امام زمان را شنیدم که برای شیعیان خود دعا میکردند و میفرمودند:

🔹 "خدایا شیعیان ما را از شعاع نور ما و باقیمانده گِلِ ما خلق کرده ای، آنها گناهان زیادی با اتکاء بر محبت و ولایت ما انجام داده اند؛ اگر گناهان آنها گناهی است که در ارتباط با توست از آنها بگذر که ما را راضی کرده ای و آنچه از گناهان آنها در ارتباط با خودشان هست خودت اصلاح کن... و آنها را از آتش جهنم نجات بده، و آنها را با دشمنان ما در خشم و غضب خود جمع نفرما"
📚 کتاب برکات حضرت ولیعصر ص۳۹۹

🔺 کجایند گناهکارانی که به بهانه گناه و معصیت، از امام رئوفشان می ترسند و ظهورش را به ضرر خود می دانند؟

۳۱ تیر ۹۶ ، ۲۱:۰۳ ۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
M.Hussein